Niezbędny nie tylko na budowie

Zauważyliście, ze czasami teren budowy wygląda jak pobojowisko? Nawet,jeśli półfabrykaty stoją ułożone w pryzmy, a materiały sypkie w stosy, i zachowana jest znakowana strefa bezpieczeństwa, należy jeszcze zadbać, aby pod nogami pracowników nie plątały się węże i przewody. I tu nieodzowny staje się odwijak.
Oczywiście do każdego rodzaju przewodów i kabli należy starannie dobrać właściwy przyrząd do nawijania i rozwijania. Musimy zwrócić uwagę na hamulce, wysokość trzpienia i średnicę tarczy oraz rodzaj przewodu, do którego chcemy go zastosować.. Inny będzie odwijak do rozwijania kabla z krążków, a inny z bębnów. Inny do kabli energetycznych, a inny na przykład do taśm bitumicznych czy drutów. Wszystkie spełnią swoją podstawową rolę i pomogą utrzymać ład i porządek w środowisku pracy. Nawinięte kable i przewody będą zabezpieczone przed przedostawaniem się na drogi komunikacyjne, tym samym wpłyną jednocześnie wpłyną na poprawienie bezpieczeństwa pracowników, a ten aspekt jest nie mniej ważny.

tagi kluczowe: Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki w ofercie BTC maszyny, żarówka spaleniowa, krzem bezpostaciowy