Twoja idealna sala na wesele!

Planując ślub i wesele należy zwrócić szczególną uwagę na taki aspekt jak wybór sali, w której odbędzie się przyjęcie. Na drodze przygotowań do ślubu jest to jedna z istotnych decyzji, jaką musi podjąć młoda para.

W ciągu ostatnich lat liczba oferowanych sal weselnych, lokali i przestrzeni, przeznaczonych do organizacji zabawy weselnej wzrosła znacząco. To daje szersze możliwości wyboru, dostosowane do indywidualnych oczekiwań nowożeńców, możliwości ich dojazdu, bazy noclegowej, czy takiego aspektu jak stosunek wielkości sali do liczby planowanych gości weselnych.

Sala na wesele powinna spełniać kilka, istotnych warunków, takich jak: –
odpowiednia wielkość, dostosowana do liczby gości;
– właściwa cena, mieszcząca się w budżecie, przewidzianym przez młodą parę;
– odpowiednia lokalizacja, umożliwiająca wszystkim gościom bezproblemowe dotarcie na czas na zabawę weselną;
– indywidualne preferencje w zakresie wystroju i aranżacji pomieszczenia.

Trudno, by wszystkie te elementy zgadzały się z oczekiwaniami nowożeńców w stu procentach, ale należy szukać sali, która w jak największym stopniu je spełnia. Dlatego nie należy popadać w skrajności, wynajmować np. sali zbyt małej, lub zbyt dużej, lub np. zbyt drogiej, na którą nas nie stać. Nie warto też szukać sali oddalonej znacząco od miejsca ślubu, co stanowiłoby dodatkowe utrudnienie dla młodej pary i ich gości. W praktyce więc np. wynajęcie sali oddalonej od centrum miasta daje możliwość ładnej scenerii, zacisznego miejsca, tworzącego niepowtarzalny klimat i uniknięcia korków w czasie dojazdu.