Obowiązkowy punkt na Teneryfie

Coraz więcej Polaków wybiera się na wakacje na Teneryfę. Nic dziwnego, gdyż ta niezwykle urokliwa, kolorowa wyspa ma naprawdę wiele do zaoferowania turystom i to praktycznie o każdej porze roku. Decydując się na urlop na Teneryfie, warto wziąć pod uwagę udział w kilku sprawdzonych wycieczkach fakultatywnych.

Teneryfa wycieczki fakultatywne warte uwagi
Zarówno osoby zwiedzające Teneryfę z biur turystycznych, jak i turyści, którzy przybyli tam na własną rękę obowiązkowo powinni wypożyczyć auto i poświęcić jeden dzień, by samodzielnie zwiedzić wyspę. Po drodze z pewnością można dostrzec wiele punktów widokowych, które zainspirują do zrobienia pięknych zdjęć. Majestatyczne klify, rozłożyste, piaszczyste plaże, soczysta zieleń zdecydowanie zachęcają do tego, by je fotografować z każdej strony. Obowiązkowo należy zobaczyć na własne oczy klify Los Gigantes znajdujące się pod miasteczkiem Puerto de Santiago od zachodniej stronie wyspy.

Loro Park
Zarówno dzieci, jak i dorośli powinni też wybrać się do Loro Park. Jest to atrakcja, która z pewnością zapadnie w pamięci na długo. W jednym z największych parków na świecie zobaczyć można między innymi: pokaz delfinów, akwarium z rekinami oraz wiele, wiele innych zwierząt.