Jeśli organizujesz wesele, to zapewne chcesz aby było najwspanialsze, najbardziej wyjątkowe i niezapomniane, ale nie wiesz jak uzyskać taki efekt? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przygotujemy dla Państwa wiele różnych atrakcji, które sprawią, że goście będą przez długie lata wspominać to przyjęcie weselne. Wśród nich szczególnej uwagi wymaga fotobudka na wesele, w której wszyscy goście mogą zrobić sobie zdjęcia w zabawnych przebraniach i śmiesznych pozach.
Zapewniamy Państwu wynajem takiej fotobudki wraz z profesjonalną jej obsługą i kompletem przeróżnych przebrań, pośród których znajdą Państwo między innymi zabawne kapelusze, kolorowe peruki, gigantyczne okulary, śmieszne tabliczki, peleryny i sztuczne nosy. Zdjęcia z fotobudki wywoływane są po kilku sekundach, a więc goście od razu będą mogli cieszyć się z efektu. Zdjęcia w przebraniach będą oryginalne i niebanalne, a przede wszystkim będą pamiątką doskonałej zabawy.
Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem fotobudki na swoje przyjęcie weselne, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, w celu ustalenia szczegółów.