Półfabrykaty metalowe-

jak je używać, jakie mają nazwy i czym się różnią oraz warsztaty jak montować bigle i sztyfty, końcówki zaciskowe i co zrobić z dużych zawieszek

Tutorial- obszywanie kaboszonu koralikami czyli… GWIAZDKA różnymi sposobami

Taśma cyrkoniowa

jak ją doszywać i wykorzystywać w biżuterii- warsztaty online

Zobacz więcej porad i tutoriali….

Dołącz do mojego fanpaga SKARBIEC EWY i bierz udział w warsztatach online i szkoleniach

Wasze recenzje i oceny Skarbca Ewy- dziękuję 🙂

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dniCecelia Ahren. Zgadzacie się z tym cytatem??? Bo ja tak i to bardzo 🙂 Pasja daje nam radość, szczęście, rozwija naszą pomysłowość i ukrytą kreatywność. Czasem trafia nas znienacka, z zaskoczenia, czasem dojrzewamy do niej dłużej. Nieważne w jaki sposób nas znajdzie ważne, że nas odnajduje.

Sklep Skarbiec Ewy to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz najlepszej jakości półfabrykaty do tworzenia biżuterii w wielu technikach.

W Skarbcowych komnatach jest ogrom kolorowych akcesoriów. Kupisz tutaj np. kaboszony z grafiką, kaboszony z druzą, koraliki , bajkowe szklane kryształki oraz cudowne sznurki sutasz POLSKIE, które dostępne są jedynie w Skarbcu.. Dostępnych jest również wiele tradycyjnych produktów takich jak elementy metalowe  (bazy na kaboszony, opaski, krawatki itp) oraz produkty ze stali chirurgicznej (bigle, sztyfty, zapięcia, końcówki itp).

Jako, że bardzo cenię twórców i rękodzielników w Skarbcu nie może zabraknąć produktów handmade. Znajdziesz tu wyjątkowe i unikatowe kaboszony z żywicy, kaboszony materiałowe oraz np. kwiatuszki z foamiranu.

To tylko maleńka część tego co kryją komnaty Skarbca Ewy… zajrzyj do nich wszystkich i zobacz co kryją ich póki.

Wszystkie produkty w Skarbcu są najwyższej jakości tak byś od razu mogła cieszyć się nimi i użyć je do stworzenia wymarzonej biżuterii.

Rób to co kochasz bo tylko tak możesz być naprawdę szczęśliwą i spełnioną osobą.