Wasze recenzje i oceny Skarbca Ewy- dziękuję 🙂

poradnik biżuteryjny

Tutorial- klipsy z ozdobną bazą

Tutorial- skórzany chwost do torebki, wisiora lub kolczyków

Tutorial- opaska z koralików na chwost

Zobacz więcej porad i tutoriali….

Dołącz do mojego fanpaga SKARBIEC EWY i bierz udział w warsztatach online i szkoleniach

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dniCecelia Ahren. Zgadzacie się z tym cytatem??? Bo ja tak i to bardzo 🙂 Pasja daje nam radość, szczęście, rozwija naszą pomysłowość i ukrytą kreatywność. Czasem trafia nas znienacka, z zaskoczenia, czasem dojrzewamy do niej dłużej. Nieważne w jaki sposób nas znajdzie ważne, że nas odnajduje.

Od ponad 6 lat tworzę biżuterię sutasz, która jest dla mnie techniką idealną. Uwielbiam ją głównie za nieograniczone możliwości wzorów, kolorów, dodatków, za to iż każdy wykonany przeze mnie element może być inny od poprzedniego- niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Zawsze starałam się dodawać coś co jest nieoczywiste, nietypowe i unikatowe by osoba, która nosi moją biżuterię także czuła się wyjątkowo. Częste poszukiwania niebanalnych dodatków sprawiły, iż w głowie pojawił się pomysł by nie tylko sobie ale również Wam pokazywać i oferować najpiękniejsze półfabrykaty do biżuterii. Takie, które sprawią, iż stworzona z nich biżuteria będzie wyglądała olśniewająco i ponadczasowo.

Zapraszam do mojego sklepu Skarbiec Ewy, który w swych komnatach kryje ogromne ilości szklanych kaboszonów z grafiką, kryształków, koralików z kwiatami, sznurków do sutaszu czy też niepowtarzalnych ręcznie robionych kaboszonów. To dopiero początek… moje komnaty będę zapełniała wieloma nowościami, które pozwolą Wam na tworzenie biżuterii jedynej w swoim rodzaju.

Rób to co kochasz bo tylko tak możesz być naprawdę szczęśliwą i spełnioną osobą.