poradnik biżuteryjny

Nagranie z warsztatów online, w czasie których pokazywałam krok po kroku jak uszyć sutaszowy wisior z chwostem, który pięknie będzie prezentował się do cienkich golfów jak i grubszych jesiennych swetrów 🙂 👉 W wisiorze tym pokazuję kilka technik tworzenia biżuterii sutasz, m.in: wszywanie chwosta, wszywanie sznurka skręcanego, obszywanie bazy koralikami i sznurkami oraz robienie pikotki.

Jeśli chcesz brać udział w kolejnych warsztatach online lub zobaczyć lepszą jakość nagrania zapraszam Cię do mojej grupy na fb Ogarnij sutasz z Ewą w której uczę od postaw sutaszu, inspiruję, pomagam, doradzam, prowadzę szkolenia oraz warsztaty.

Nagranie ze szkolenie online, które odbyło się 26.08.19. To ogromna dawka wiedzy o tym jak tworzyć ażury, z czego, jakich błędów unikać. Dodatkowo szkolenie połączone z warsztatami online, w czasie których pokazuję krok po kroku jak szyję sutaszowe ażury.

Łączenie elementów w biżuterii sutasz. Nagranie ze szkolenie online+ warsztatów online, które odbyło się 16.10.19. Sposoby oraz metody łączenie ze sobą elementów sutaszowych. Które są najlepsze, jakich lepiej unikać, jak łączyć różne elementy w danej biżuterii? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedziałam… Dodatkowo szkolenie połączone z warsztatami online, w czasie których jak przejść z teorii do praktyki 🙂

gwarancja najlepszej jakości półfabrykatów

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dniCecelia Ahren. Zgadzacie się z tym cytatem??? Bo ja tak i to bardzo 🙂 Pasja daje nam radość, szczęście, rozwija naszą pomysłowość i ukrytą kreatywność. Czasem trafia nas znienacka, z zaskoczenia, czasem dojrzewamy do niej dłużej. Nieważne w jaki sposób nas znajdzie ważne, że nas odnajduje.

Od ponad 6 lat tworzę biżuterię sutasz, która jest dla mnie techniką idealną. Uwielbiam ją głównie za nieograniczone możliwości wzorów, kolorów, dodatków, za to iż każdy wykonany przeze mnie element może być inny od poprzedniego- niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Zawsze starałam się dodawać coś co jest nieoczywiste, nietypowe i unikatowe by osoba, która nosi moją biżuterię także czuła się wyjątkowo. Częste poszukiwania niebanalnych dodatków sprawiły, iż w głowie pojawił się pomysł by nie tylko sobie ale również Wam pokazywać i oferować najpiękniejsze półfabrykaty do biżuterii. Takie, które sprawią, iż stworzona z nich biżuteria będzie wyglądała olśniewająco i ponadczasowo.

Zapraszam do mojego sklepu Skarbiec Ewy, który w swych komnatach kryje ogromne ilości szklanych kaboszonów z grafiką, kryształków, koralików z kwiatami, sznurków do sutaszu czy też niepowtarzalnych ręcznie robionych kaboszonów. To dopiero początek… moje komnaty będę zapełniała wieloma nowościami, które pozwolą Wam na tworzenie biżuterii jedynej w swoim rodzaju.

Rób to co kochasz bo tylko tak możesz być naprawdę szczęśliwą i spełnioną osobą.